Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ajkuna & Saja - 33  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"I Love You"

Këngë e albumit:

"I Love You Star Akademi"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Saja

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "33" kënduar nga Ajkuna & Saja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ajkuna & Saja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Twt. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ya TWT

and this one..

it's a gift to all my haters out there

FUCK YOU!

TWT tash bertit se ta tuti grupin ha?
famen ta kputi,rejtingin ta uli kur puciti n'to

t'zhduki ty t'fiki PO! as 1 beat sun om hiki JO
shokt e tu mu mlusin veq un e prezentoj Shkupin ya

e hupin lojen krejt fejkerat kunder Bombes
kur han mut thu "ska ma t'shpejt" ateher gjinja ta mshelin gojen

kersiti me beatin kur Bomben e lypin,
rapera koriti se juv prehet fyti

gjujna per s'treti nuk veti
a po doni per ekip a po doni per veti

om shtini me veti per s'rondi me majt 192 shko thiri dajt
se 26 kur vin ta terrojna secilen mahall,bitch!Më Shumë Këngë Nga Ajkuna Anxhaku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet