Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ajmusic - Sonte (Feat. Adelina Jusufi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Refrain:
Sonte hajde ti me mua
Zemer lem mu tu afrua
Naten e bajm dite,zemer ti e din
qe une vetem ty te dua,sonte..

AJmusic: ne po dalim qytetin e kallim zemren ta fali veq rri ti me mu se po du met tregu sa te du,
hajde zemer kce per mu se gjith naten po du me ty me kalu uuu baby,
dridhe dridhe trupin per mu,
sille sille e hiq mos nal krejt kosoven je tu e kall,
falma kit nate fire I'm hot,
zemer deshu krejt *****,prap se prap un jam me ty,
kqyrum ne sy bossi o me ty,zemer lem mu tu afru,
zemer se ti pom kall,frymen po ma nal,
krejt clubin pe qon n'kam,
kurr vetem sdu met lan,
i pari dhe i mrami per ty un ka me kan,
kce krejt naten e kurr mos u nal,
ama doren e mos thuj as ni fjal,
baby naten e bajm dite,
DJ GIVE ME THE BEAT.!!!

Refrain:
Sonte hajde ti me mua
Zemer lem mu tu afrua
Naten e bajm dite,zemer ti e din
qe une vetem ty te dua,sonte..

Adelina: une hi n'club,DJ lsho music non stop,
I'm on the top let the floor burn up,
e di qe pot pelqej se gjith je ka kqyr knej,
mos ma ba me sy se zemren ta thej,
te lutem kce me mu,se du met tregu sa te duu,
ti je fati i jetes time me ty e kom gjet dashurin timee,
ti mendjen ma ke lu,
se baby i love you,
sonte ne te dy atmosferen e kallim e hiq e hiq hiq spo naliiim.!!!

Refrain:
Sonte hajde ti me mua
Zemer lem mu tu afrua
Naten e bajm dite,zemer ti e din
qe une vetem ty te dua,sonte..


Ky tekst u dërgua nga  gentaaAjmusic
Publikimi: 09/05/2011


Ajmusic - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Ajmusic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0