A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Faleminderit Zoti Im

Adhuroj tek ty, ato dy sy
Adhuroj tek ty, embelsine e bukurine
Adhuroj tek ty, buzeqeshjen dhe dashurine
Fati keshtu qenka shkruar
Nje engjell do vinte ne kete jete per te na gezuar
Nuk dua as me shume e as me pak
Sepse me ty , gjithe boten kam kap
Faleminderit qe erdhe o mrekulli
Sepse vertet nuk e di sesi do ishte kjo jete pa ty

- poezi nga Ajsel Boja


- Poezia u dërgua nga AjSeL -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019