Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ajtene Derguti - Veleshtari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Une nji keng po e kendoj
veleshtarit ja kushtoj
une ni keng po e kendoj
veleshtarit ja kushtoj
ne velesht dua te shkoj
veleshtarin ta takoj
ne velesht dua te shkoj veleshtarin ta takoj

ref. 2x
kenga ime le t'degjohet
qe nga shkupi , gostivar
ne velesht me ka ni zemra veleshtarin do ta mar

Veleshtar o Veleshtar
zemren time ta kom fal
Veleshtar o Veleshtar
zemren time ta kom fal
kengen time ta digjosh
gjithmon mua t'me kujtosh
kenegen time ta digjosh
gjithmon mua tme kujtosh

ref. 2x
kenga ime le t'degjohet
qe nga shkupi , gostivar
ne velesht me ka ni zemra veleshtarin do ta mar

ref. 2x
kenga ime le t'degjohet
qe nga shkupi , gostivar
ne velesht me ka ni zemra veleshtarin do ta mar


Ky tekst u dërgua nga Beni Kaba

Ajtene Derguti - Veleshtari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veleshtari".
3. Video është e këngës "Veleshtari", por nuk këndohet nga Ajtene Derguti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ajtene Derguti:


Komente 0