Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alba G - N'club

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'club".
3. Video është e këngës "N'club", por nuk këndohet nga Alba G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alba G - N'club  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

27/06/2008

2008-06-27T19:30:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'club" kënduar nga Alba G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lindy - N'club

Ref :x2
Qoni durt nalt kur na hina n'club,
kur na e dhezum n'club, kur na e rollim n'club.
Qoni durt nalt se krejt veni u kall,
Qoni durt nalt Qoni Qoni durt nalt.

Na.. krejt clabin pesh e qojna,
tripin na e ndrrojna chillin na e bajna,
Se sna e nin per kerkon qashtu jetojna,
kemi stil t'veqant qata na dallojna.
Clabi mushet full sa here na performojna,
dhipa n'tona anet na krejt i rrzojna,
Ata po shikojn po na si dallojna,
na gjan krejt tok qashtu na jetojna.
Kado qe shkojna prej tjerve na dallojna,
n'club na e bajna nuk e vesum kerkon,
Veq baby ti tregom aje ka don,
per mu sesht problem veq fol ti ku po dëshiron.
Na e bajna n'qdo ven baby prap jena t'njojt,
prejt tjerve dallojna as nihere nuk jena t'njojt,
Krejt per ne po folin po si ngojma ata,
vazhdojna pa pengesa nuk i vrejna na.

Ref :x2
Qoni durt nalt kur na hina n'club,
kur na e dhezum n'club, kur na e rollim n'club.
Qoni durt nalt se krejt veni u kall,
Qoni durt nalt Qoni Qoni durt nalt.

Let thojn qka don per mu so problem,
ata jon t'pa aft per me fol per venin tem,
Na nuk folim per pare dhipa e kerre,
kur na i kena n'realitet e i shijojna veq per vete.
Na i kena krejt veq fol qka pot vyn,
nuk e kena problem edhe nese pun nuk t'kryn,
N'club na gjan qdo nat se po dojna me thy,
kena dhipa ne qdo ven nuk i majna t'mshilta ndry.
Sa here na hina n'club krejt veni po djeget,
tymi po i del se kta e din kush jon t'vertetit,
Dhezim ganja ganja deri t'na hup vedija,
Baby dridhe pak se po ma kthen vetdijen.
Une nuk jom i njojti dalloj prej tjerve,
kom tjeter stil qata smun e bon si un,
Grupin e kom permas edhe nese shkoj n'clup,
sjes asniher vetun se kom njerz ne qdo skaj.

Ref :x2
Qoni durt nalt kur na hina n'club,
kur na e dhezum n'club, kur na e rollim n'club.
Qoni durt nalt se krejt veni u kall,
Qoni durt nalt Qoni Qoni durt nalt.

A.G. - N'club

ref : atmosferen jee ka e doon
ket senn na e bojm leet
kur je me mu nuk je veet
ajde dridhe qa po preet
na e kallim en gjdo venn
ktoo e dinn e dinn krejt
ajde sille me ket senn
se suun e boojn tjert

Reni i madh u muush rapera
un dallohna se jom ma i chart
hera e 1 qe je ka m`ngon
heraV tjera vi ma i kallt
femna kaa ka t`sillesh
krejt club`in ta plotsoj
qashtu jom prej natyres
une kurr nuk deshtoj
nese.. do me thy
atmosfer me perjetuu
ajde.. ktu te venii
se na dinna qa me pruu
e di qysh bohet nXeeT
e ti livrite qa po pret
sot i kom shokt me veti
e nuk bon me i lon veet
un e kom njo per veti
sdu me dit sa i ka ai tjetri
ta marr dhipin prej dores
edhe.. hiq nuk t`veti
ajo ka qejf me bo me mu
se te na ska njoo dyy
e din.. qysh dridhet veni
e din mir ku me thyy
t`oon naten ska pushim
zemer prit pak durim
zoni m`nihet en tonaa vennet
kjo ke veq per prezantim (yeaaah)

ref : atmosferen jee ka e doon
ket senn na e bojm leet
kur je me mu nuk je veet
ajde dridhe qa po preet
na e kallim en gjdo venn
ktoo e dinn e dinn krejt
ajde sille me ket senn
se suun e boojn tjert


kur o puna per Hip Hop
doku knej ti hajde
n`kofsh papak mos u dok
mos hajde ti ksajde
se.. ska ven per ty
ti je inat`g
e jotja oo e jemja
sa heer qe n`ket shit vi
thuu okeey qe kush po vjenn
paska hii pa renn
u mush club`i a ka venn
ngoje beatin se ta thenn
di me boo fllow un kom zoo
ti si unn kurr harro
shkoj up ty down t`loo
ta booj me door amigoo
na.. futja spllif
ki muu nii shumm HIGH
locko une t`booj Gips
pa rabi se un jom aii `qe`
sa heer e ngooj 1 beat
1 laps 1 flet ngat me chillit
1 her 2 her ti preke REC.
un kom talent se paske dit
bukuroshe koke boo
ti me mu kurr harro
veq livrite sille kalle
se te shpija sot nuk t`looref : atmosferen jee ka e doon
ket senn na e bojm leet
kur je me mu nuk je veet
ajde dridhe qa po preet
na e kallim en gjdo venn
ktoo e dinn e dinn krejt
ajde sille me ket senn
se suun e boojn tjert

Eazy B - N'club

Reff x2
Apet N'Club Me Femra Per Rreth
Jem Ti e Prit Se Cila Po Ma Jep
Podu Per Sonte Jo Per Tjera Net
Enn Clob en Clob Shum Nxet

Pe Lyp Edhe Nje Her Gold M Kangen Tem
Se Pe Din Shum Mir Kush Ja Kall Ket Ven
Kush E Ban Ma Nxet E Kush Ka Talent
Ti E Din oo Zemra Jem Qe EaZy Ti Qet Ment
Ehh. Kalle Kreit Mos Um Le Me Shku Kot
Kalle Keit Mushe Ala Ket Got
e Kalle Sonte Weq Per ty Edhe Per Ty
A Pe She Shoqet Tua Kejt Permas
Mukan Ly Ia Kam Zanat Se Jan Pa Afat
Ja Qesim Flaken Zemra Ime Nat Mer Nat
Tu Qu Goten E Tu Pii E Pii
Qoje Edhe Ti Goten Zemra Ime Me Rakiii

Reff x2
Apet N'Club Me Femra Per Rreth
Jem Ti e Prit Se Cila Po Ma Jep
Podu Per Sonte Jo Per Tjera Net
Enn Clob en Clob Shum Nxet

Poo Sillna Ka Bina E Po Du Me Knu
Me Emrin Tim Eazy B Duke e Vazhdu
Ndalna E Mendoj Gold M Esemes Ma Dergoj
Ndal Shoku Te Rrethoj Un Ket Se E Kam Prevoj
Tu Knu E Tu Knu Tu Hec Tu Reptru
Zemren Time Ka Me Kall Derii Ku KU Ku
A Po Du Me Thon Dicka a
Qitma Ni Got Rum E Mos U Tut OO Plum
N'Gjum Ngjum Niher Bojke Bum Bum
Eazy B Jamm Un Mos U Tut O
Bum o
Rum o
Gjum
Mos Mu Pa Gum
Hajde Edhe Une Bumm
Hehe Jeahh..

Reff x2
Apet N'Club Me Femra Per Rreth
Jem Ti e Prit Se Cila Po Ma Jep
Podu Per Sonte Jo Per Tjera Net
Enn Clob en Clob Shum Nxet

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Alba G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet