Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alba G - Hapi Syt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hapi Syt".
3. Video është e këngës "Hapi Syt", por nuk këndohet nga Alba G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alba G - Hapi Syt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

30/09/2009

2009-09-30T12:28:24+00:00Yeah ladies and gentlemen Ãh jo kurgja nije senin seni senin Uhhhhh

Yeahhhh

Hapi syt qonu keit nkom se sa her qe po vi
un po bi hita tron e hajde dridhe
e luje pak ma mir se
kur tjom une prezent
kputen kta zingjir
se e boja perfekt
skem nevoj per lek
skom nevoj per spot
kur tum sheh vjet per vjet
Fama jeme ma shum se ti vlen
une qe 3 vjet e eti qe 10 vjet nsken
po apet mos ta nin o llokum
kur ti je me mu kallxo qka tvyn
ma shum nuk ma nin
nese mdon per interes
edhe nese tlo edi qe nzemer tmes
po ma fal e di qe nuk o gajle
mos meno qe kur tvi kerkoj falje
sje per mu ta kom thon kto gjdo her
sa dush tjesh e bukur kur nuk ki karakter jeeeehh

yehh

E sa perket menjes teme
"Thojn" jom menjemadh
"Thojn" ja maj vetes Bab�
e ja maj vetes Krral mu shty me mu fatkeqsisht ski takat
veq vet vi sundoj
skom nevoj per armat se
e bojna ma nxet qaty ku o ma leht
qatyh ku lun xhepi um shef qdo koncert
kongt e mia me kerkoN s�krahasohen
ata qe kan inati tekste tmia
vin bazohen po
apet ska per qa ta nin
kallxo ty ku pot dhem
kur ti je me Alba g
nuk ma nin nese nkerr po lakmon
sa dush tjesh pizhmon
por at�her osht teper von
po ma fal e di qe nuk o gajle
mos meno qe kur tvi kerkoj falje
sje per mu ta kom thon kto gjdo her
sa dush tjesh e bukur
kur nuk ki karakter jeeeehh

yehh alba - g edhe ni heeer mather fuck shit Bruksel 2009

yeahh


Ky tekst u dërgua nga  donna
Më Shumë Këngë Nga Alba G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet