A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Alban Skenderaj - Melodi (2008)

Alban Skenderaj - Fllad Ne Shkretirë (2008)

Alban Skenderaj - Ende Ka Shprese (2011)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019