Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpend Ahmeti E Përkrahë Alban Skënderaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[24-06-2015]
Këngëtari Alban Skënderaj nesër do të performojë në një koncert i cili do të mbahet në prishtinë, dhe për këtë organizim ai duket se ka gjetur mbështetje edhe nga kryetari i komunës Shpend Ahmeti.

Kështu të paktën ka bërë të ditur vetë këngëtari, i cili ka postuar një foto në facebook bashk me kryetarin duke e falenderuar atë për lejen që i ka dhënë që ta mbajë koncertin.

“Faleminderit me shume mirnjohje Komunes se Prishtines dhe Kryetarit te saj Shpend A. Ahmeti per perkrahjen ne Koncerti qe do te mbahet neser”, ka shkruar Albani.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull