Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alban Skenderaj Nuk E Harron Tetovën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[29-07-2015]
Këngëtari i mirënjohur shqiptar Alban Skenderaj është mjaft i kërkuar. Skenderaj, pas vitesh karrierë, ka mbajtur recitalin e tij të parë me titull "Tingujt e ditarit tim". Ky recital u dha fillimisht në Tiranë, me pas në Gjakovë dhe së fundi në Prishtinë.

Në të gjitha koncertet, Albani shkëlqeu dhe u duartrokit fuqishëm, duke e marrë kështu edhe një herë konfirmimin se publiku e do seriozisht dhe me të vërtet.

Tani, Skenderaj ka vendosur që me koncertin e tij solistik të shkojë edhe në Tetovë.

Me pesë gusht, edhe në qytetin e bukur të Tetoves do të dëgjohen tingujt e ditarit të Albanit.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull