Më mbaj mend (për 1 muaj)


Këto Janë Fjalët Emocionuese Të Albanit Për Vëllan


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[07-11-2015]
Vëllai i këngëtarit, Alban Skenderaj, Taulanti pas një aksidenti që kishte përsuar kishte qenë në gjendje kritike.

Ditë më parë ai doli nga koma dhe gjendja e tij është duke u përmirësuar.

E këngëtari Alban Skenderaj është kujdesur që përmes një fotografie të postuar në Instagram ti dedikojë edhe një mesazh emocionues vëllait.

“Shoku im, vëllai im, heroi im. Jemi sërish bashkë, më të fortë, më të rritur, më të lidhur se kurrë”, ka shkruar poshtë fotografisë Albani.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet