Albana Kelmendi
Albana Kelmendi
Albana Kelmendi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Albana Kelmendi është këngëtare e njohur. Më datë 10 Mars 2023, Albina & Familja Kelmendi publikojnë videoklipin "Duje". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Enis Mullaj, ndërsa tekstin e shkroi Eriona Rushiti. Me këtë këngë, Albina & Familja Kelmendi marrin pjesë në Festivali I 61-të në RTSH në vitin 2022.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1