TEKSTESHQIP

Albana Kelmendi
Boll E Mire Sa S’duhet Ma
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boll E Mire Sa S’duhet Ma" kënduar nga Albana Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.