Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Albanota
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  18

Albanota është produksion shumë i njohur. Produksioni Muzikor "Albanota" u themelua në vitin 1991 ne Kumanovë. Dhe njihet si produksion i parë muzikor mbarë shqipëtar. Kjo shtëpi diskografike ka botuar një numër rekord të albumeve muzikore nga këngëtarët më të mirë shqipëtar.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet