A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Albërie Hadërgjonaj Feston Ditëlindjen E 40-Të


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[15-09-2015]
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ndonëse ka shumë vite që është në skenë, ajo sot feston ditëlindjen dhe mbushi 40 vjet!

Albëria e filloi karrierën e saj në moshë shumë të vogël 16 vjeçare, ku më pas u martua dhe u largua drejt Amerikës ku edhe do të përfundonte shkollimin për instrumentin e "Pianos".Vlen të përmendet se dukja e saj e shfaq atë shumë më të re nga mosha e saj e vërtetë.

Albëria jeton në Tiranë bashk me bashkshortin Mentorin, e ndërsa një pjesë të mirë të vitit e kalon edhe tek vajzat në Amerikë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018