A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Albërie Hadërgjonaj Prezanton Partnerin E Ri...


Not Yet Rated

[16-09-2015]
Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare Albërie Hadërgjonaj, këtë vit do të jetë gjithashtu pjesë e njërit prej spektakleve më të mëdha “Dance With Me”.

Për ata të cilët nuk e dinë këngëtarja në këtë spektakël do të jetë nën shoqërimin e Veselit, fituesit të sivjetmë të Big Brother 8.

Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja përmes një postimi të lëshuar në Instagram.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018