A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Pse Alberie Hadërgjonaj E Quan Bishë Bleona Qeretin?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[23-09-2015]
Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj, duket se po i merr lakmi koleges së saj, Bleona Qereti. Madje ajo vet ka potencuar se kur është afër saj sheh krejtësisht më ndryshe.

“Me bishat Kur i ke afer keta e shef🌍 ndyshe
Life it's beautiful. It's yours, and live it your ëay!!”, ka shkruar Hadërgjonaj në mbishkrimin e fotot, transmeton Indeksonline.

Ndryshe, Hadërgjonaj ditë më parë është bërë gjyshe. Vajza e saj Agnesa ka sjellë një jetë një vajzë.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018