A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Çka Mendon Albëria Për Veselin Si Partner... ?


Nuk ka akoma asnjë votë

[01-10-2015]
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është duke kaluar një eksperiencë mjaft të bukur në spektkalin "Dance with Me". Ajo së bashku me partnerin e saj Vesel Kurtishaj ka qenë fituesja e kupës në natën e parë të këtij spektakli.

Por çfarë mendimi jep ajo për partnerin e saj në këtë garë, i cili është Veseli që u bë i njohur nga reallity show i njohur Big Brother Albania?

Sot në rrjetin e saj social në Instagram, Albëria ka postuar një foto ku shihet bashk me Veselin dhe në mbishkrimin e saj ajo ka shkruar disa fjalë shumë të mira për të:

"Me partnerin time te mrekullueshem ne Dance with me", ka shkruar Albëria.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018