A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kështu Duket Albëria Kur E Nxjerr Mbesën Në Shëtitje


Nuk ka akoma asnjë votë

[06-11-2015]
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka pak kohë që është bërë gjyshe dhe edhe pse mjaft e re në moshë ajo prap se prap tregon se ndjenja e të qenit gjyshe është e pa përshkrueshme.

Së fundmi Albëria ka postuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet duke e nxjerrë në shëtitje mbesën.

Albërija dukej plot stil dhe mjaft e lumtur me mbesën e saj. (B.A/Teksteshqip.Com)

teksteshqip.com © 2007 - 2018