A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Një Urim I Veçantë Nga Albëria Për Vajzën E Saj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[10-12-2015]
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto të vajzës së saj Agneses, bashk me një urim me rastin e ditëlindjes së saj.

Albëria na ka treguar se është me të vërtetë një nënë e suksesshme...

“Dua Ta uroj zemren time @agnesahadergjonaj per diten e lindjes.Te te them te dua eshte pak,ti je fryma ime,je gjithcka qe kam ❤️
Te uroj me shpirt te behesh 100 vjec e lumtur ashtu siq cdo nene do te donte per femin e vet.
Urime dashurija ime🌹🌺🍻🎉🎊🎋🎁🎂
Faleminderit Zot qe me bekove me nji vajze si ti💎 @agnesahadergjonaj
#proud mother#Love of my life#” - ka qenë fjalët me ëmbëlsi që Albërija i ka dedikuar vajzës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019