A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Albëria Pozon Me Mikun E Shqiptarëve, Kongresmenin E Famshëm


Not Yet Rated

[09-02-2016]
Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj aktualisht ndodhet në Amerikë pas trofeve dhe sukseseve që mori me vete gjatë vitit 2015.

E teksa ndodhet atje Albëria është mjaft e angazhuar edhe me koncerte si dhe me evente të ndryshme ku shpesh herë është edhe e ftuar nderi.

Së fundmi nëpërmes rrjetit të saj social në Facebook na ka treguar se ka vizituar kongresmenin e njohur,m mikun e shqiptarëve, Z.Eliot Angle.

“Me mikun e gjithë shqiptarëve”, ka shkruar Albëria në Instagram në foton në fjalë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019