Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Alberie Hadergjonaj - Leje Leje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente

Asnjë Koment

27/05/2018

2018-05-27T17:33:14+00:00

Muzika & Teksti:

Alberie Hadergjonaj

Muzika & Teksti:

Kledi Bahiti

Video Produksioni:

MAX Production
Nese vjen edhe gabon,
me harro, ske me m’pas ti
Dhe pse zemra me thot po,
ti mos lendo, a ke me m’dasht ti
Se di a je gati,
ato ndjenja si i ke

[x2]
Leje,leje,leje tash,
kam frik me ra n’dashni
Leje,leje,leje ti,ma mir leje
(Uno, dos, tres, leje)

Nese vjen edhe gabon,
me harro, ske mem pas ti
Dhe pse zemra me thot po,
ti mos lendo, a ke me m’dasht ti
Se di a je gati, ato ndjenja si i ke

[x2]
Leje,leje,leje tash,
kam frik me ra n’dashni
Leje,leje,leje ti,ma mir leje
(Uno, dos, tres, leje)

[x3]
Leje,leje,leje tash,
kam frik me ra n’dashni
Leje,leje,leje ti,
ma mir leje
(Uno, dos,tres, leje)


Ky tekst u dërgua nga Alesia
Më Shumë Këngë Nga Alberie Hadergjonaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet