A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 23-04-2016
  Këngëtarja e njohur nga Kosova Albërie Hadërgjonaj është shprehur gjatë intervistës televizive për emisionin “Oktapod” të Turjan Hyskës së problemet dhe sjellja e bashkëshortit të saj e kishin lodhur. Këngëtarja e njohur nga Kosova Albërie Hadërgjonaj është shprehur gjatë intervistës televizive për emisionin “Oktapod” të Turjan Hyskës së problemet dhe sjellja e bashkëshortit të saj e kishin lodhur. Gjithashtu aji ka theksuar “Kanë qenë shumë të vështira etapat e problemeve me një njeri që e do më shumë se veten. Ai është njeri shumë i...

 • 09-02-2016
  Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj aktualisht ndodhet në Amerikë pas trofeve dhe sukseseve që mori me vete gjatë vitit 2015. E teksa ndodhet atje Albëria është mjaft e angazhuar edhe me koncerte si dhe me evente të ndryshme ku shpesh herë është edhe e ftuar nderi. Së fundmi nëpërmes rrjetit të saj social në Facebook na ka treguar se ka vizituar kongresmenin e njohur,m mikun e shqiptarëve, Z.Eliot Angle. “Me mikun e gjithë shqiptarëve”, ka shkruar Albëria në Instagram në foton në fjalë....
 • 19-01-2016
  Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj e cila la një mal me suksese në Shqipëri gjatë fundvitit të 2015-tës, tashmë ka ndërruar ambient dhe ndodhet tek vajzat e saj në New York. Albëria ka vendosur të që ndrojë në Amerikë për disa muaj, e ndërsa pak para sezoni të veres ajo do të kthehet në Kosovë për të vazhduar angazhimet e saj me kocnerte dhe dasma. E teksa është në Amerikë ajo nuk ka nguruar që të vizitojë paksa edhe shtet e tjera. Në një foto që ajo ka postuar në Instagramna ka treguar se ka vizituar botën e yjeve, Los Angelos. ...

 • 27-12-2015
  Portali www.teksteshqip.com për të 3-tin vit me radhasi ka ndërmarrë inicativën e shpalljes së Çmimit "Teksti më i bukur 2015". Një çmimi i cili i dhurohet këngës me tekstin më të bukur gjatë vitit. Një juri profesionale ka votuar mbi 15 propozimet tona, por që vetëm 10 prej tyre janë seleksionuar si më të mirat e këtij viti. Juria ka qenë e ndërtuar nga këto emra: Aida Shtino, Albatros Rexhaj, Arben Duka, Denisa Gokovi, Erlado Rexho & Shkumbin Kryeziu. Por nuk ishin të vetmit këta anëtarë që ndërtuan 10-shen e teksteve më të mi...

 • 22-12-2015
  Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është shpallur fituese mbrëmë në spektaklin "Dance with me" bashk me partnerin e saj Vesel Kurtishaj ku kanë kërcyer në këtë spektakël në më shumë se 12 javë. Pas shpalljes si fituese, Albëria ka marrë shumë urime nga fansat & miqt e saj, por një befasi shumë e bukur e priste atë pas përfundimit të spektaklit. Motra e saj Antigona Ramosaj i kishte pregqaditur asaj një buqetë me lule dhe një kartolinë me disa fjalë shumë të bukura: "Me dashuri për ty motër e dashur Albëri...Urime fitorja nga Antigon...

 • 10-12-2015
  Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto të vajzës së saj Agneses, bashk me një urim me rastin e ditëlindjes së saj. Albëria na ka treguar se është me të vërtetë një nënë e suksesshme... “Dua Ta uroj zemren time @agnesahadergjonaj per diten e lindjes.Te te them te dua eshte pak,ti je fryma ime,je gjithcka qe kam ❤️ Te uroj me shpirt te behesh 100 vjec e lumtur ashtu siq cdo nene do te donte per femin e vet. Urime dashurija ime🌹🌺🍻🎉🎊🎋🎁🎂 Faleminderit Zot qe me bekove me nji va...

 • 25-11-2015
  Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj së fundmi ka bërë mjaft bujë me këngën e saj të re"Me Dorën shtrirë" e cila po cilësohet edhe si pretendente për ta fituar festivalin Kënga Magjike. Ajo gjithashtu është pjesë edhe e programit "Dance with me" në Tv Klan ku vazhdimisht me partnerin e saj Veselin japin performanca të ndryshme para jurisë. Së fundmi Albëria ka bërë një ndryshim të ri edhe në look, ku i ka lyer flokët e saj nga të zeza në të kuqe, këtë ndryshim ajo e ka bërë tek Lili Ismaili, e cila do të kujdeset për pamjen e saj edhe në netët finale të Këngës Magjike. Fansat e kanë komplimentuar Albërien për këtë ndryshim!...
 • 13-11-2015
  Këngëtarja, Albërie Hadërgjonaj, së fundi u bë pjesë e spektaklit “Dance with me Albania”. E me sa duket, ky spektakël, po e “zhveshë”atë pak e nga pak atë, shkruan Indeksonline. Pjesë të fortë të vetës së saj, Hadërgjonaj e konsideron edhe gjoksin e saj, kjo marrë parasysh që jo rrallë herë ajo ka provokuar duke shpërndarë foto të ndryshme në rrjetet sociale. Porse tash ajo po zbulon edhe këmbët e saj, cfarë na shtynë të mendojmë se pak e nga pak do të na tregojë të gjitha....

 • 10-11-2015
  Ata të dy janë ndër çiftet më të pëlqyera të spektaklit “Dance With Me”, fjala është për këngëtaren Albërie Hadërgjonaj dhe Vesel Kurtishaj. Së fundmi ka qenë Veseli ai i cili ka publikuar një foto me këngëtaren Hadërgjonaj nga një studio incizimi. Me këtë foto dyshja kanë lënë të kuptohet që ata së shpejti do të sjellin një bashkëpunim së bashku, raporton Indeksonline. Albërien e kemi parë disa herë në muzikë por a zoton një talent të tillë edhe Veseli nuk e dimë. Sidoqoftë ende nuk dhënë diçka konkrete, na mbetet të presim çka po sjellin dyshja....
 • 06-11-2015
  Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka pak kohë që është bërë gjyshe dhe edhe pse mjaft e re në moshë ajo prap se prap tregon se ndjenja e të qenit gjyshe është e pa përshkrueshme. Së fundmi Albëria ka postuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet duke e nxjerrë në shëtitje mbesën. Albërija dukej plot stil dhe mjaft e lumtur me mbesën e saj. 146/146913 ...
 • 02-11-2015
  Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është prezantuar në fazën e parë të festivalit "Kënga Magjike 2015", pasi këtë vit ajo ka vendosur të jetë njëra nga pjesmarrëset e edicionit të 17-të të këtij festivali. Albëria u prezantua me "Me dorën shtrirë", një baladë mahnitëse e cila impresioni publikun dhe ajo e solli me interpretimin më të mirë të mundshëm. Kjo këngë flet për fëmijët e varfër të cilët gati çdo ditë i shohim rrugëve me dorën shtrirë. Vargjet e mrekullueshme janë shkruar nga Olti Curri e ndërsa kënga është punuar nga Kledi ...

 • 25-10-2015
  Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj siç e dimë të gjithë tashmë është bërë gjyshe, pasi vajza e saj Agnesa ka sjellë para një muaji në jetë një vajzë. Ndonëse Albëria është vetëm 40 vjeçe, ajo prap se prap mbahet si një ndër gjushet më të reja shqiptare. Edhe pse në këtë moshë Albëria gjithashtu gëzon edhe forma shumë të mira trupore. Sot në rrjetin e saj social në Instagram ka postuar një foto në prapaskenën e "Dance with me" ku edhe po merr pjesë. Duhet thënë se Albëria po duket mjaft seksi, madje gjyshja më seksi shqiptare....
 • 14-10-2015
  Këngëtarja e cila këtë vit është pjesë e “Dance With Me” ka përfunduar në spital. Fjala është për Albërie Hadërgjonaj e cila së fundmi ka pasur një lloj plogështie e cila e ka detyruar atë që të drejtohet në urgjencë. Lajmi është bërë i ditur nga vetë këngëtarja përmes një fotoje dhe një mbishkrimi në Instagram. Në ndërsa që afër saj është duke qëndruar partneri i saj në këtë spektakël, Veseli, raporton Indeksonline. Këtë gjendje të këngëtares mesa duket e ka shkaktuar lodhja dhe provat e spektaklit “Dance With Me”....
 • 12-10-2015
  Agnesa Hadërgjonaj, e bija e Albërie Hadërgjonaj, javë më parë solli në jetë një vajzë, me c’rast kjo e fundit u bë edhe gjyshe. Ardhjes në jetë të kësaj vogëlusheje, sigurisht se iu gëzua tej mase Albëria, shkruan Indeksonline. E kush nuk do të dëshironte të kishte një gjyshe kaq seksi, sikurse që është këngëtarja në fjalë....

 • 07-10-2015
  Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është duke kaluar çaste mjaft të mira në spektaklin e vallëzimit "Dance with me". Në natën e parë madje ajo është shpallur fituese bashk me partnerin e saj Veselin, për të cilin vazhdimisht e lavdëronte. Mesa duket Veseli është një partner mjaft i zoti në kërcim, ndaj dhe për këtë Albëria kishte publikuar një foto në Instagram bashk me një mbishkrim: “Më i bukri më i miri, duke e falënderuar kështu për dashurinë dhe mbështetjen”, janë fjalët që Albëria kishte shkruar....
 • 06-10-2015
  Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj, vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka postuar një foto seksi. Foto është fokusuar kryesisht tek gjoksi i saj, shkruan Indeksonline. Ndryshe, vlen të përmendim që Hadërgjonaj javë më parë u bë edhe gjyshe....

 • 01-10-2015
  Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është duke kaluar një eksperiencë mjaft të bukur në spektkalin "Dance with Me". Ajo së bashku me partnerin e saj Vesel Kurtishaj ka qenë fituesja e kupës në natën e parë të këtij spektakli. Por çfarë mendimi jep ajo për partnerin e saj në këtë garë, i cili është Veseli që u bë i njohur nga reallity show i njohur Big Brother Albania? Sot në rrjetin e saj social në Instagram, Albëria ka postuar një foto ku shihet bashk me Veselin dhe në mbishkrimin e saj ajo ka shkruar disa fjalë shumë të mira për të: "Me partnerin time te mrekullueshem ne Dance with me", ka shkruar Albëria....
 • 23-09-2015
  Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj, duket se po i merr lakmi koleges së saj, Bleona Qereti. Madje ajo vet ka potencuar se kur është afër saj sheh krejtësisht më ndryshe. “Me bishat Kur i ke afer keta e shef🌍 ndyshe Life it's beautiful. It's yours, and live it your ëay!!”, ka shkruar Hadërgjonaj në mbishkrimin e fotot, transmeton Indeksonline. Ndryshe, Hadërgjonaj ditë më parë është bërë gjyshe. Vajza e saj Agnesa ka sjellë një jetë një vajzë....

 • 16-09-2015
  Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare Albërie Hadërgjonaj, këtë vit do të jetë gjithashtu pjesë e njërit prej spektakleve më të mëdha “Dance With Me”. Për ata të cilët nuk e dinë këngëtarja në këtë spektakël do të jetë nën shoqërimin e Veselit, fituesit të sivjetmë të Big Brother 8. Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja përmes një postimi të lëshuar në Instagram....
 • 15-09-2015
  Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ndonëse ka shumë vite që është në skenë, ajo sot feston ditëlindjen dhe mbushi 40 vjet! Albëria e filloi karrierën e saj në moshë shumë të vogël 16 vjeçare, ku më pas u martua dhe u largua drejt Amerikës ku edhe do të përfundonte shkollimin për instrumentin e "Pianos". 145/145780 Vlen të përmendet se dukja e saj e shfaq atë shumë më të re nga mosha e saj e vërtetë. Albëria jeton në Tiranë bashk me bashkshortin Mentorin, e ndërsa një pjesë të mirë të vitit e kalon edhe tek vajzat në ...

 • 08-09-2015
  Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj është mëse aktive në rrjetet sociale. Ajo nuk përton të shpërndajë foto të ndryshme, duke mos përjashtuar as ato provokative, shkruan Indeksonline. Më poshtë mund të shihni disa fotografi, në të cilat Hadërgjonaj tregon asetet e saj....
 • 02-09-2015
  Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ndodhet aktualisht në Shtete e Bashkuara të Amerikës pasi ka qenë shumë e angazhuar me punë atje e ndërkohë nuk ka sjellë asnjë produkt të ri në tregun muzikor. Megjithatë Alberia arrin të jetë mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Së fundmi ajo ka postuar një foto me një mbishkrim shumë interesant dhe më ndryshe nga të tjerët. “Ja edhe nji foto per ato femrat xheloze lol. Ju dua shume. Xo”, ka shkruar Hadërgjonaj, transmeton teksteshqip. Por se me kë e ka pasur apo se çfarë ka dashur të thotë këtë nuk e dimë!...
 • 21-08-2015
  Albërie Hadërgjonaj është tërhequr pak nga jeta muzikore, pasi aktualisht po jeton në Neë York. Këngëtarja i ka mbushur 40 vjeç dhe duket e lumtur. Albëria, që është diskutuar disa herë për operacione plastike, po kujdeset që të mbahet në formë dhe të duket moderne. Ajo këto ditë e ka vënë në fyt një aksesor me kafka skeletësh, të cilat janë shumë në modë. Megjithatë, për disa zgjedhja e Albëries duket e guximshme. Kujdes, me kafka skeletësh nuk bëhet "lojë"....

 • 19-07-2015
  Albërie Hadërgjonaj njihet për formën e saj të shkëlqyer trupore. Këngëtarja, pavarësisht viteve ka ditur të kujdeset për rininë e saj, edhe pse shpesh është përfolur për operacione plastike. Albëria ka postuar këtë foto në Instagram ku tregon gjoksin e saj, të cilin gati e ka nxjerr të gjithë në shesh. Siç duket, as Albëria nuk i ka rezistuar dot ekspozimit në këto ditë të nxehta....
 • 30-04-2015
  Këngëtarja kosovare Albërie Hadërgjonaj që e ka ndërtuar karrierën e saj artistike në Tiranë, pos që është këngëtare, ajo është edhe një amvise e mrekullueshme. Mësojmë se Albëria sa herë që gjen kohë, mundohet të përgatisë diçka të shijshme për familjen e saj. E, ndonëse ruhet shumë në ushqim, Albëries i pëlqejnë pitet e byreku. Këtë të fundit e ka përgatitur me shumë qejf sot....
 • 09-03-2015
  Po flitet nëpër media se këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj pavarësisht moshës së saj 39 vjeçare ka vendosur që ti rikthehet studimeve. Sipas disa burimeve ajo po mendon që të studioj për vlerësimin të pronave, shitjeve dhe blerjeve, që mesa duket mund të këtë qenë një dëshirë që mund të ketë ngelur në mes në rininë e saj. Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj u martua në moshë shumë të re 15 vjeçare ku më pas u larguar për në Amerikë dhe kjo bëri që edhe ëndërra e saj të mbesë në gjysmë, pavarësisht se ajo ka përfunduar për piano dhe ka qenë edhe kompozitore....
 • 17-02-2015
  Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj aktualisht ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vendi ku jeton prej vitesh dhe vajza e saj Angjelina studion atje. Por së fundmi këngëtarja Hadergjonaj ka publikuar në rrjetin e saj social një status ku thotë se ndien mall për vendin e saj më të dashur, e që në fakt është kryeqyteti i Tiranës. “Sa mall kam per Tiranen qe e dua shume .Faleminderit revistes "ELEGANCE" qe me solli ne formen me te mire ne cdo rruge te bukur te Tiranes.Faleminderit @ermiraisufaj per intervisten dhe dashamiresin.....

 • 03-02-2015
  ''Kot nuk i thonë vëj themele të forta kur ndërton një shtëpi, ashtu është edhe me fëmijët e në këtë rast me vajzat, edukata në rradhë të parë, kualifikimi e më pas të bën jeta të ndërtosh një gjë të bukur për veten dhe të tjerët'', kështu e fillon bisedën për Indeksonline, këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj e cila ka kohë që është larguar nga Shqipëria për të vazhduar jetën si një rezidente amerikane në Nju Jork. Atje këndon dhe mban koncerte për shqiptarët si dhe menaxhon një karierë të suksesshme. Krahas kësaj, këngëtarja e njohur qëndron afër vajzës Anxhelinës e cila ndjek studimet për financë në një nga universitetet më...
 • 21-01-2015
  8 Marsi njihet si festa e gruas. E kjo ditë nuk kalohet pa u festuar nga gratë e gjithë botës, disa prej të cilave organizojnë edhe protesta për të kërkuar që të respektohen të drejtat e tyre. Ndërsa tek ne, organizohen evenimente ku gratë zbukurohen dhe shkojnë në restorante të ndryshme që të festojnë. Natyrisht, që fitime të mëdha kanë edhe këngëtarët. Por, tashmë ka festimet për këtë festë kanë filluar edhe para kësaj date. Alberie Hadërgjonaj për nder të ditës së 8 Marsit do të këndojë me 28 shkurt në një vend jashtë Kosovës. Kur është fjala tek përfitimet, estrada jonë më herët i fillojnë e i vazhdojnë festimet....
 • 13-01-2015
  41 vjecarja që akoma mbahet shumë në formë Albërie Hadërgjonaj nuk e ka aspak problem që të reklamojë gjoksin e saj që është në super formë. Ndonëse nënë e dy vajzave të rritura, këngëtarja e njohur duket se u'a kalon atyre për stil dhe finesë. Për momentin vazhdon të shijojë punën dhe koncertet në SHBA, e këtë vit pritet që të sjellë ndonjë këngë të re, e deri atëherë sa të vijë projekti fansave ju servon vetëm foto të nxehta. 139/139413 130/130535 128/128999 ...


Pages:
1
>

» Add An Article »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019