Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Burrniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Albina Burrniku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 21 Gusht 2020, Albina Burrniku publikon videoklipin "Ani Shko". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Albina Burrniku. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 13 Mars 2021, Albina Burrniku & Xheta publikojnë videoklipin "Du Me T'nem". Teksti i këngës u shkrua nga Abaz Selmani, ndërsa orkestrimi u punua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 26 Prill 2021, Hyrjeta & Alb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e grupit

Motrat Burrniku

Motra e

Hyrjeta Burrnikut

Motra e

Merita Burrnikut

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Albina Burrniku, Motrat Burrniku, Hyrjeta Burrniku

Komente 0