Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Brestovci - Vallzo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Çdo gje ok

Ndjej ne pulsin tim diqka
rrah pa pushim aha
melodi per argetim ktu ka
eja mos prit pra
Trupi ska qetesi pa ndal
rini n'prani tu ardh
ritem plot freski ju fal
zeri im i rrall
Vallzo çdo te keqe harro
ti kupto
jeto se çdo gje shpejt kalon
tash kendo
Çdo gje ok kur un jam knej
neja jon ska frej
çdo gje ok te gith thon her
ti nuk din kurr skej .
ky tingull vazhdon ska fund
te gjith i pushton gjithkund
askush ti ndalon nuk mund
si ktu s'eshte askund
Vallzo çdo te keqe harro
ti kupto
jeto se çdo gje shpejt kalon
tash kendo
Çdo gje ok kur un jam knej
neja jon ska frej
çdo gje ok te gith thon her
ti nuk din kurr skej .

Ky tekst u dërgua nga Like A Princes


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 24/06/2007
Festivali: Polifest 2007


Më Shumë Këngë Nga Albulena Brestovci:


Komente 0


Albulena Brestovci - Vallzo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallzo".
3. Video është e këngës "Vallzo", por nuk këndohet nga Albulena Brestovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.