Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Brestovci - E Jotja S'jam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


tani mori fund sdo te shoh me kurr sdo te jemi me si ishim dikur po ndahesh nga un veq per nje qellim fjalet qe nuk thuhen i flet ne fillim

buzet me jan ngrii...
dhe nuk kam fuqii...
qe ta shpreh me fjal...
ate qfar ndjej taniiiiii..

REF:
e jotja sjam kjo eshte e vertet
sa i afert ke qen
sa i huaj ke mbet

e jotja sjam
me nuk jemi bashk
sa i zbrazet ti je
si brenda si jasht

spo kerkoj nga ti qe te rrish me gjeta me zemer te thyerr te uroj fat ndoshta tjeter kush qe e don aq shum sdo ta bej gabimin qe e bera un

buzet me jan ngriii..
dhe nuk kam fuqii..
qe ta shpreh me fjal
ate qfar ndjej taniiiiiii

REF:
e jotja sjam kjo eshte e vertet
sa i afert ke qen
sa i huaj ke mbet

e jotja sjam me nuk jemi bashk
sa i zbrazet ti je
si brenda si jasht..........
...........................
............................
............................
............................


Ky tekst u dërgua nga Linche!!!


Nuk kemi video për këtë këngë.
Albulena Brestovci - E Jotja S'jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Jotja S'jam".
3. Video është e këngës "E Jotja S'jam", por nuk këndohet nga Albulena Brestovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albulena Brestovci:


Komente 0