Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Albulena Jashari - Naten E Mire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/04/2014

2014-04-24T23:29:33Oh..sa nxeht neper qytet
Po vallzojne ton ata njerz
S'o leht vetem tu nejt e me ngu kangen e njejt
Me verejt mungesen tonde,ne kete dhome t'foht e t'erret
S'jom vet kur enederroj se je me mua

Ref:
Po vrapoj larg prej ketu, ndoshta nje rruge e gjej
Gezimin qe ma dhe, perfundoj se me le
Naten e mire me the ateher kur isha e re
Tash o' per ty shume vone, vazhdo me tjeter kend

Oh..cdo dite po pres me dite
A po vjen ti me shetit, mu rrit sa jom e pit
Spo muj mo me prit, ate dite kur shiu m'lagu
Rrugen qe ty t'takova
Prit pak...prap u mendova, u dashurovaaa

Ref:
Po vrapoj larg prej ketu, ndoshta nje rruge e gjej
Gezimin qe ma dhe, perfundoj se me le
Naten e mire me the ateher kur isha e re
Tash o' per ty shume vone, vazhdo me tjeter kend


Ky tekst u dërgua nga Albulena
Më Shumë Këngë Nga Albulena Jashari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet