Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj - Më Besoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

me bsoni me besoni cfar kam par e perjetuar kur at nat ne korrik mbi ne eshte bombarduar ku do shihej tym e flak ku do vaj edhe piskam ku te kam zemer oj nane ku tkam moter e vella o Zot ndihmom

nena mua me erdh pran bashk me motren e vellan kalojm murrin pa u diktuar korrba t'zi na kan rrethuar kalojm murin pa u diktuar korrba t'zi na kan rrethuar ku do trupa te pergjysmuar njerz pa kam e pa duar
digjet foshnja oh ne zjarr nane e zeza ska cka i ban o Zot ndihmo

ku do shihet tym e flak ku do vaj edhe piskam ku te kam zemer oj nane ku tkam moter e vella o Zot ndihmom.


Ky tekst u dërgua nga anonim

Albulena Ukaj - Më Besoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Besoni".
3. Video është e këngës "Më Besoni", por nuk këndohet nga Albulena Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albulena Ukaj:


Komente 0