Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj - Sekreti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti je krahu i djathte i tij
Une per te jam shtylla e jetes
Ne te dy po bejme tradheti
Plumba nga ai do na shkrepen
Ne po fshihemi ne folen e luanit
Sekreti jone do ta terbonte
Gabimet tona si lan as oqeani
Kur e kupton do te na fundoste
..Ref.
Askush asgje nuk din per neve
Gruaja e mbrerit eshte para teje
Femrat sjellin meshkuj tek ju boten
Ta dha zemren...koken (kte pjesen nk e kuptoj...prandaj e kam lene vend bosh)
...

Ti e don ate me shume se shok
S'jemi engjell ai me shikon
E gjitha kjo do bjer shum poshte
Pasione te fshehta djalli me tregon
Ne po fshihemi ne folen e luanit
Sekreti jone do ta terbonte
Gabimet tona si lan as oqeani
Kur e kupton do ta fundoste...
REF...


Ky tekst u dërgua nga A - AAlbulena Ukaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/10/2020


Albulena Ukaj - Sekreti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sekreti".
3. Video është e këngës "Sekreti", por nuk këndohet nga Albulena Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albulena Ukaj:


Komente 0