Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma - Te Dashurova Ne Moshe Te Re  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Maria Barvalie"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dashurova Ne Moshe Te Re" kënduar nga Alma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alma:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet