Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - Ti Gjithmone Je Pike Loti

Altin Shira - Neteve Pa Ty

Altin Shira - Ike Ne Fund Te Detit

Altin Shira - Jeta Fat Dhe Shprese

Altin Shira - Nje Zile Telefoni

Altin Shira - Balada

Altin Shira - Kenge Dasmash

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet