Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarildo Brahja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Amarildo Brahja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Nëntor 2020, Amarildo & Oligert Brahja publikojnë videoklipin "Vendlindja Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Viktor Kulaj

Muharem Ramaj

Besnik Perci

Sulo Latifi

Vathi Fejza

Bardhi Zdrava

Samiu I Plugut

Arjan Carcani

Cen Noreci

Tiku I Permetit

Tags: Amarildo Brahja


Komente mbi këtë artist