A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ana Kabashi - Loving You


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/04/2019

2019-04-18T13:20:49


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Loving You" kënduar nga Ana Kabashi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Loving You".


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

David - Loving You

Ske më fjalë për mua,
Për mua, se të dua,
Tani je bërë e huaj,
Me mua, pse më thuaj.

Si mund t'a pranoj,
Nga ne kush gaboi,
Më thuaj të lutem në sy.
Qëndro edhe pak,
Mos e hidh atë hap,
Përjetë do të pres vetëm ty.

(Ref:)
Se, se, se,
Loving you (loving you)
Loving you (loving you)
Ti s'më ke dashur vërtetë.
Se, se,
Loving you (loving you)
Loving you (loving you)
Unë do ta vuaj përjetë. (x2)

Mirupafshim zemër,
E di, e fundit herë,
Bluzen tënde blu,
Lëre çdo natë t'i marr erë.

Si mund t'a pranoj,
Nga ne kush gaboji,
Më thuaj të lutem në sy.
Qëndro edhe pak,
Mos e hidh atë hap,
Përjetë do të pres vetëm ty.

(Ref:)
Se, se, se,
Loving you (loving you) (x6)
Ti s'më ke dashur vërtetë.
Loving you (loving you),
Loving you (loving you),
Unë do ta vuaj përjetë.

Loving you,
S'më ke dashur vërtetë,
Se, se,
Loving you,
Do ta vuaj përjetë!

Blero - Loving You

[Niki:]
E di qe s'beson
E di qe nguron
Nje zemer te thyer
Askujt s'i beson
Nuk jam un si ai
Qe ty te tradhtoj
Nuk jam un si ai
Qe ty te lendoj

[Ref. 2x: Blero]
Loving you
It'so like do
Baybe
Loving you
It'so like do

[Niki:]
Shume mire te njoh
E ndjej qe me do
Mos thuaj jo
Ne ty un besoj
Nga mendja s'te heq
Me ty un frymoj
N'shikim te pare
Me vete m'ke marre

[Ref. 2x: Blero]
Loving you
It'so like do
Baybe
Loving you
It'so like do

Linda - Loving You

everybody say ahaaa....
everybody say ahaaa....
everybody say ahaaa...

se duroj veten
kur nuk je me mua
se pranoj qellin
pa yllin qe dua
tani jam rob dashurie
para teje si gjethe vjeshte bie
hei hei...te dua
hei hei...kuptoje
hei hei...nuk luaj
hei hei...degjoje

ref...4x
loving you
only you
ben çfar do ti me mu
se ty te du

kur vjen nata
nuk ka gjum per mua
diten nisa ne gjurmet e tua
tani jam rob dashurie
para teje si gjethe vjeshte bie
hei hei...te dua
hei hei...kuptoje
hei hei...nuk luaj
hei hei...degjoje

ref...4x
loving you
only you
ben çfar do ti me mu
se ty te du

loving you only you.....
loving you only you.....
loving you only you.....
loving you only you.....

degjoje

ref...4x
loving you
only you
ben çfar do ti me mu
se ty te duKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019