Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Kodra - Prindër Ju Lutem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Ka dite,nje vit
Heshtur rri
e trishtuar
Prinderit e mi
ndarjen sot kane kerkuar
gjysmen une,gjysmen ti
prinder me shume per pasuri
kane harruar
kane nje femije
s ndahet dot nje dashuri
dua
dhe une te rritem plot dashuri
ju lutem prinder
dua
Ana Kodra
Publikimi: 01/09/2018
Festivali: Junior Fest 2018
Muzika: Eriona Rushiti
Teksti: Eriona Rushiti


Ana Kodra - Prindër Ju Lutem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prindër Ju Lutem".
3. Video është e këngës "Prindër Ju Lutem", por nuk këndohet nga Ana Kodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ana Kodra:


Komente 0