Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Kerraj
  • Vendlindja:
  • Tepelenë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Andi Kerraj është këngëtar. Më datë 10 Gusht 2020, Andi Kerraj publikon videoklipin "Mrekulli E 7".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist