Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Lilaj - Te Dua Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ti me thuaj kshtu si mua
sa ke puthur ti gjer sot ?
ti me thuaj per nje puthje
se sa lot ke derdhur kot (2x)

Ref:2x
Te dua ty
por nuk mjafton
vetem nje her kur m'shikon.
Te dua ty
po me mir shko
kam veq nje jet do jetoj.

Aman aman aman aman of of
ti s'me paske njohur
ti kurr sme ke dashur
sdi pse se kupton
aman aman aman aman aaa ooo
lajka zemer sdua
kshtu nuk ben me mua
sdi pse dashuron.

Mos kujto se do lendohem
se dhe ti nuk ndjen asgje
sill nder mendje ndonje tjeter
se per mu sjeton me.(2x)

Ref:2x
Te dua ty
por nuk mjafton
vetem nje her kur m'shikon.
Te dua ty
po me mir shko
kam veq nje jet do jetoj.

Aman aman aman aman of of
ti s'me paske njohur
ti kurr sme ke dashur
sdi pse se kupton
aman aman aman aman aaa ooo
lajka zemer sdua
kshtu nuk ben me mua
sdi pse dashuron.

Ref:
Te dua ty
por nuk mjafton
vetem nje her kur m'shikon.
Te dua ty
po me mir shko
kam veq nje jet do jetoj.

Aman aman aman aman of of
ti s'me paske njohur
ti kurr sme ke dashur
sdi pse se kupton
aman aman aman aman aaa ooo
lajka zemer sdua
kshtu nuk ben me mua
sdi pse dashuron.

"Te Dua Ty"


Ky tekst u dërgua nga Jjeta@Anila Lilaj
Publikimi: 01/12/2007


Anila Lilaj - Te Dua Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Ty".
3. Video është e këngës "Te Dua Ty", por nuk këndohet nga Anila Lilaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Lilaj:


Komente 0