Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Lilaj - Kafe Muhabet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dashurin time te paster
ajt sa duhet ti nuk e vlerson
me te tjera femra afer
gjoja se mua nuk me shikon.

Zemren po ma vret
e nuk don me dit,
kafe muhabet
aty mbete qun o nat e dit.

Ref:2x
Kafe muhabet,
jo nuk ka lezet,
zemra femres djal,
1000 vjet ste pret.

Me thuaj ku esht sekreti,
qe me goj tani ti nuk me flet,
sa shum ke me vujt i shkreti,
kam hetu pa lot ty syri del.

Zemren po ma vret
e nuk don me dit,
kafe muhabet
aty mbete qun o nat e dit.

Ref:2x
Kafe muhabet,
jo nuk ka lezet
zemra femres djal,
1000 vjet ste pret.


Ky tekst u dërgua nga Ela (elhame)Anila Lilaj
Publikimi: 17/03/2012


Anila Lilaj - Kafe Muhabet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kafe Muhabet".
3. Video është e këngës "Kafe Muhabet", por nuk këndohet nga Anila Lilaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Lilaj:


Komente 1