Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Anjeza Bicaku
  • Vendlindja:
  • Librazhd 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  51

Anjeza Bicaku është këngëtare. Në Prill 2005, Anjeza Bicaku merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Buzekuqi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet