Poet Anonim Poezi
Poet Anonim

Tema: Poezi Për Shkollën


Libri

libri im miku im
tek ti une lexoj
tek ti shum gjera mesoj
nga ky liber kaq i vogel
qdo dit dituri fitoj
dhe shum gjera une mesoj
libri im eshte shum i vogel
por shum e madhe eshte vlera e tij
libri qdo dit ne sjell
dituri dhe miresi

- Poezi nga Poet Anonim{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0