Anonimos

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Emri i Vërtetë:
  • Shkëlzen Ramadani
  • Vendlindja:
  • Llajshevc 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Anonimos është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shkelzen Ramadani "ANONIMOS" me Hip Hop filloi te mirret nga vitit 2003. Si shumë të rinjë ashtu dhe ky reper ka filluar të mendojnë për të ardhmën e tij dhe atë e gjetë në rimat dhe ritmet e muzikës Hip Hop. Nuk mendonë të mirret me diqka tjetër, edhe pse eshte i ri me moshe durimi dhe vullneti për një sukses në të ardhmën e afërt është shumë i madh. "ANONIMOS" thotë se ndihet krenar që është pjesë e kësaj kulture dhe thotë se nuk do ta lë kurr ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Preco
My Music
E Menoj
Nënë Mos Qaj
Ku Janë
11 Vjet Anonim
Hala Ksajde
Shume T'smut
Une E Kom
Krejt Po Dojn

Më Shumë Albume:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Explicit

D-Komit

Mr.Trimi

Ylli Trokitës

Eki

Rascom

Ex King

Merytoni

ZeeroMan

Rrufeja


Tags: Anonimos, Shkelzen Ramadani

Krijo Një Kartolinë