Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Sejdiu - Amanetin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Per nder te beser
Per hater t'zemres
Fjalet e rejshme
Mos me ndigjue
As pes minuta
Smuj met lan vetem
E shfrytzon rastin
Me mu idhnue

Ruje amanetin
Fjalen qe ta dhash
Rruje thell ne zemer
Besen qe ta dhash

Ruje amanetin
Si diten e pare
Ruje dashurin mo
Por si syt ne ball

Njerz me dy ftyra
Ka plot dynjaja
I plas inati
Dhe xhelozia
Shume pune e madhe
Cka flasin hallkut
Knaqu me jeten
Boll me merzia

Ruje amanetin
Fjalen qe ta dhash
Ruje thell ne zemer
Besen qe ta dhash

Ruje amanetin
Si diten e pare
Ruje dashurin mo
Por si syt ne ball

Ruje amanetin
Fjalen qe ta dhash
Ruje thell ne zemer
Besen qe ta dhash

Ruje amanetin
Si diten e pare
Ruje dashurin mo
Por si syt ne ball


Ky tekst u dërgua nga berlindaist1

Antigona Sejdiu - Amanetin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanetin".
3. Video është e këngës "Amanetin", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:


Komente 0