Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ekspozohet Anxhelina!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[16-06-2015]
Këngëtarja Anxhelina Hadergjonaj, vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj, ka publikuar së fundmi në rrjetin e saj social në Instagram disa fotografi ku shihet në masë të madhe e ekspozuar.Ajo ka ekspozuar trupin e saj në pishin, teksa njëra nga fotot e shfaq trupin e saj gati nudo.Ndërkohë Anxhelina tash e disa vite jeton në Amerikë dhe i është përkushtuar studimeve, sa i përket anës muzikore ajo ka thënë se do të vijë në treg shumë shpejt me një këngë të punuar nga Big Bang Betas.

Këngën do ta shoqërojë edhe me videoklip.

 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0