Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kjo është Vajza E Zjarrtë E Albërie Hadërgjonaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[07-10-2015]
Kjo është bukuroshja e këngëtares Albërie Hadërgjonaj. Jo më kot nuk thuhet si e ëma ashtu dhe e bija.

Ajo kohë më parë kishte sjellë këngën “Kjo jetë smjaftoi” e cila është konsiderua si njëra ndër këngët më me emocion të asaj kohe, ndërsa mbahet mend edhe nga kënga “Kopje pa kuptim”, raporton Indeksonline.

Ndërsa që nga ajo kohë, bukuria e Angjelinës vetëm sa është shtuar. Nga fotot e fundit ajo është shfaqur më seksi se kurrë. (Indeksonline)


      Anxhelina Hadergjonaj - Kjo Jete S'mjaftoi [Teksti dhe Klipi]

Komente 0