Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vazhdon Provokimet Anxhelina, Kësaj Radhe Nga Sauna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[23-02-2016]
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ndonëse nuk është aktive me projekte muzikore ajo prap se prap po arrin të jetë në fokusin e mediave për shkak të fotove që vazhdimisht poston në rrjetet e saj sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto mjaft provokative ku shihet në një sauna e mbuluar me peshqir dhe shumë joshëse.

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë ajo postoi një video ku provokonte mjaft shumë me lëvizjet e saj në pjesën e gjoksit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0