Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelina Hadergjonaj Nuk Ka Celular

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
[24-03-2012]
Tashme te gjithe e kemi vene re se cfare shkruhet tek biografia e Anxhelines. Anxhelina Hadergjonaj vajza e kengetares madheshtore Alberie Hadergjonaj ndryshe nga bashkmoshataret e saj ajo nuk ka telefon,ajo pohon se kjo gje e bezdis paksa. Por prap se prap kjo nuk eshte asnje gje ajo eshte ende e re ka nje karriere te mrekullueshme perpara.Se fundmi ajo po punon per kenge te reja dhe publiku pret me te miren nga ajo.
Komente 0