Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelina Hadergjonaj: Duhet Të Jem Vajza Më Fatlume Në Botë...

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[06-12-2012]
Kengetarja bukuroshe Anxhelina Hadergjonaj sapo ka festuar ditelindjen e saj te 20-te ndersa eshte gezuar pamase kur ka marre nje buqete te madhe me lule nga i dashuri i saj, futbollisti Fatmir Hysenbelliu.

Vajza qe nje kohe thoshte se e ka mendjen vetem te karriera, duket se eshte thelle e dashuruar. Per kete flasin fotot qe ajo poston ne rrjetin e saj social, dhe ku nuk heziton te shprehe haptazi ndjenjat e saj:

"Ti me ben te ndjehem sikur te kisha qene e mbyllur larg parajses per shume kohe!... Duhet te jem vajza me fatlume ne bote qe te kam ty ne jeten time", jane disa nga mesazhet e Anxhelines qe zbulojne nje vajze te dashuruar deri ne fyt, sa qe edhe ka lene muziken anash per ca kohe.
 (Albavipnews)Komente 0