Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelo Koci - I Vetem Ndihem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

pse me sheh ashtu pasqyr
ne syt e tu shoh syt e saj
duha ta dish qe me mungojn
kto perqafime ne kte ender qe po jetoj

per ty flas me kto mendime
zemra me joshet me vegime
kjo heshtje flet ne vendin tim
te thot te dua ty shpirti im

REF :
me fto te ndizem kte nat
ne kte errsir kaq te gjat
ne kte galirei mendimesh pa ty fikem
me jep sy te shikoj qart
me jep forc te ngrihem lart
cdo gje timen e kam por vetem ndihem

jam aty cdo naaaat
per te te dhen puthjen e naten e mires
dhe pse sme sheh jam aty
per te te dhen dritetn e erresires

REF : (x5)
me fto te ndizem kte nat
ne kte errsir kaq te gjat
ne kte galirei mendimesh pa ty fikem
me jep sy te shikoj qart
me jep forc te ngrihem lart
cdo gje timen e kam por vetem ndihem


Ky tekst u dërgua nga Jurgen Konomi

Anxhelo Koci - I Vetem Ndihem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Vetem Ndihem".
3. Video është e këngës "I Vetem Ndihem", por nuk këndohet nga Anxhelo Koci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhelo Koci:


Komente 0