Më mbaj mend (për 1 muaj)Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Arben Duro & Ludovig Gjoka - Ne Kopeshtin Me Lule Kalova  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/02/2020

2020-02-20T06:28:01+00:00Ne kopshtin me lule kalova
keputa me mall nje zambak
agimin e pare e kujtova
dhe zemra seç ndjehu atè çast

Ne kopshtin me lule kalova
keputa me mall nje zambak
agimin e pare e kujtova
dhe zemra seç ndjehu atè çast

REF:
OOO ej ti e dashur kujtoma
se une ty te dashuroj
OOO ej ti e dashur kujtoma
se une ty jo kurre s'do te harroj

Eja te fshish lotet e mija
Eja me pyet vall a me do
eja degjo zemren time
kete zemer qe aq shum Te do

Eja te fshish lotet e mija
ti eja e me pyet a me do
eja ma gezoh kete zemer
kete zemer qe aq fort te do

REF:
OOO ej ti e dashur kujtoma
se une ty te dashuroj
OOO ej ti e dashur kujtoma
se une ty jo kurre s'do te harroj


Ky tekst u dërgua nga KRIZA
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet