Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Sinanaj - Te Dashuroj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shkova n'mengjes me mush uje
mendjen e kam tek ti
pse po me rrin e deshperume
une me ty rashe n'dashni...
pse po me rrin e deshperume
une me ty rashe n'dashni

Ref 2x
Te dashuroj, te dashuroj
une me kaq malle, me kaq malle
per ty mendoj, per ty mendoj
per ty po qaj...
la la la la la la
la la la la la la

A i mban mend ato shetitje
kur dilnim ne te dy

perse me le dhe me ike
une me ty rashe n'dashni (2x)

Ref 2x

Ref2x
la la la la la
la la la la la


Arben Sinanaj - Te Dashuroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dashuroj".
3. Video është e këngës "Te Dashuroj", por nuk këndohet nga Arben Sinanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arben Sinanaj:


Komente 0