Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbenita Gashi - Do Te Qaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

A nuk sheh a s'do
Me shtrengo mos shko
Me plot dhimbje
Ta them at qe n'shpirt e ndjej
S'kam me forc as te luftoj
E lus Zotin me ty tme takoj

REF. 2x:
Do te qaj se smund te qesh
Do te flas se smund te hesht
Me jep dhimbje e me vret
Dashurija ime shejt

Edhe dje si sot
Edhe neser kot
Sme mjafton nje jet
Un ty te t'harroj
S'kam me forc as te luftoj
E lus Zotin me Ty tme takoj

REF. 2x:
Do te qaj se smund te qesh
Do te flas se smund te hesht
Me jep dhimbje e me vret
Dashurija ime shejt


Ky tekst u dërgua nga Semm😥

Arbenita Gashi - Do Te Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Qaj".
3. Video është e këngës "Do Te Qaj", por nuk këndohet nga Arbenita Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbenita Gashi:


Komente 0