Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Elezi - S'me Duhesh Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dëshiroje të ishe si një erë e shpejt
gjithqka merr me vete dhe gjurm nuk len
atë nat kur shkove pse më ke lënduar mendove
kur shum gabime kishe se vetëm më shlirove

do të jem gjithkund por askund ti sdo më gjesh nuk më duhesh më pa ty jam më i qet (2x)

ke rën aq posht si shiu kur bjen në tok
që gjurmë len por vetëm për pak koh
krenerin e kena vall dhe mendon se me ty nuk ka
deri kur kshtu do t'vazhdosh vetes qefin tja marosh

do të jem gjithkund por askund ti sdo më gjesh nuk më duhesh më pa ty jam me i qet (4x)


Ky tekst u dërgua nga  dorarTT


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arber Elezi - S'me Duhesh Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'me Duhesh Me".
3. Video është e këngës "S'me Duhesh Me", por nuk këndohet nga Arber Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Elezi:


Komente 0